3měsíční online kurz

Kniha za 90 dní

Chcete napsat román? Detektivku? Fantasy?
Nebo naučnou knihu s nějakým know-how?

Potom je K90 právě pro vás!

Už nějakou dobu toužíte napsat svoji vlastní knihu, jenže pořád se vám honí hlavou, že…

 • To bude vyžadovat spoustu času, který prostě nemáte.
 • Pořádně vlastně nevíte, jak na to.
 • Máte strach, jestli bude knížka dostatečně poutavá, aby zaujala nejen čtenáře, ale i nakladatele.

Možná, že už jste i něco napsat zkoušeli, ale buď se vám nepovedlo knihu dokončit, nebo se motáte stále v kruhu a nevíte, kudy kam.

Ale to, že zatím nemáte tolik zkušeností s psaním knih, nebo že se vám dosud nepovedlo žádnou knihu vydat, ještě neznamená, že to nemůžete dokázat. A už vůbec to neznamená, že byste to měli vzdát.

Jediné, co v tuhle chvíli potřebujete je vědět, jestli to doopravdy chcete! A já vám ukážu, jak přesně na to.

Naučím vás jednoduchou a ověřenou metodu, díky které:

 • ...si příběh nejen naplánujete, ale budete i vědět, jak ho psát, abyste ho dotáhli do úspěšného konce.
 • získáte sebedůvěru, že i vaše kniha může vyjít v nakladatelství, i když jste doteď psali jen tak "do šuplíku".
 • se naučíte psát tak, aby to pro vás bylo efektivní a dávalo vám to smysl.
 • objevíte řadu vychytávek, které pomáhají při psaní, spisovatelském bloku a prokrastinaci.

Po celou dobu vás povedu krok za krokem tak, abyste na konci celého procesu na vlastní kůži zažili ten pocit, kdy v rukou svíráte svoji nově vydanou knihu.

Abyste zažili ten pocit, kdy si k ní můžete přivonět a říct si, že jste to vážně dokázali. Už teď jsem váš největší fanoušek!

Představte si…

 • Tu radost, když začne vaše kniha vznikat.
 • Tu euforii, když pochopíte, že ji skutečně dokážete napsat.
 • Ten pocit štěstí, když se začnou rýsovat její kontury.
 • To tvůrčí nadšení, když budete mít první návrh.
 • To naplnění, když se vám podaří příběh dokončit.
 • Jak se vám zatočí hlava, když spatříte svou knihu za výlohou knihkupectví.
 • Tu hrdost, až budete svou knihu podepisovat na autogramiádě a rozdávat ji svým blízkým.

Jediné, co vás dělí od splnění vašeho snu, je osvojit si jednoduchou a přehlednou metodu, která vás
s jistotou dovede k cíli. Stejně jako mne.

Kurz "Kniha za 90 dní" není momentálně otevřený.

Pokud chcete dostat informaci o tom, kdy bude zase přístupný, zanechte svůj e-mail a dozvíte se to mezi prvními!

A navíc získáte speciální bonus pro insidery, pokud se pak rozhodnete do K90 naskočit!

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) jsou u mě v bezpečí a budu je já Veronika Matysová, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vychází z české a evropské legislativy.

Poslechněte si, co o říkají absolventi mých předchozích kurzů...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kurzem "Napište knihu" za 90 dní vás bude provázet

Veronika Matysová

Spisovatelka a zakladatelka projektu Odstartujte svoji knihu

"Jmenuji se Veronika Matysová a psaním knih se zabývám již více než třicet let (vím, nevypadám na to 😉 ). Mými kurzy už prošlo přes sto lidí, kteří následně zaznamenali úspěchy v soutěžích a přiblížili se splnění svého snu v podobě vydané knížky.

Když jsem v roce 2016 projekt Odstartujte svoji knihu založila, tak se mi ani nesnilo o tom, jaké tisíce lidí můj projekt osloví.

Věřím, že napsat knihu může každý, když má správné odhodlání a dodržuje několik základních zásad. Mým posláním je vás na této cestě provázet. 

 

Maruška absolvovala 3 kurzy a napsala 3 knihy

"Myslím si, že bez kurzů bych ani jednu z knížek nedokončila. Kurzy byly pro mě velkou dávkou inspirace, motivace. Našla jsem si v nich spoustu stejně smýšlejících lidí, kteří mě podporovali."

Více sdílení Marušky najdete ve videu:


Katka neprošla žádným jiným kurzem, ale už nikdy nebude hledat někoho jiného

"Verča mě naučila, že žádný nápad není moc malý, že žádná myšlenka není špatná a ze všeho se dá vytřískat maximum tak, aby to zaujalo nejenom mě jako pisatele, ale i čtenáře.

Verča nám vždycky otevře nové obzory, ukáže nám řešení, která by nás ani nenapadla. Verča je tady pro nás, vždy pomůže, nabídne své rady a zkušenost.“

Více sdílení Katky najdete ve videu:

A ještě, co říkají o mých kurzech...

"Verča je úžasná lektorka, jenž má na srdci nás víc a víc posouvat k vytouženému cíli. Její kurzy jsou plné AHA momentů a vychytávek, které pomáhají při psaní, bloku a prokrastinaci. Vše je podáno jednoduchou a srozumitelnou formou. A hlavně komunita kolem ní je milá, vstřícná a nikdo si na nic nehraje."

- Michal Unar

 

 

"Představ si, že začínáš psát a nic o tom nevíš. Chceš ale, aby tvé výsledné dílo k něčemu bylo, protože i když zatím píšeš pouze do šuplíku, tak to musí za něco stát. Hledání rad na netu přinese pouze obecné informace. Veronika tě přitom vede od prvních krůčků, je nesmírně empatická, milá, ale hlavně je profesionál, který ví, o čem mluví. Jakmile její kurz absolvuješ, už víš, kde začít, čeho se chytit, a jak pokračovat. Zjistíš, zda tvůj příběh funguje a má šanci. A co je nejdůležitější: i když původně píšeš do šuplíku, strhne tě tak, že dokonce přemýšlíš o tom, zda to nakonec raději nevydáš. Vřele doporučuji!"

- Blanka Metelková

 

 

"Líbil se mi Verči přístup. Od začátku byla milá, příjemná. Na vše trpělivě odpovídala. Navíc její prezentace jsou zajímavé a chytlavé už od začátku. Mluví poutavě a každé její slovo jsem hltala 🙂 ...Verča ví, co dělá, jak se to dělá a skvěle to předává dál a ja věřím, že se mezi náma zrodí noví spisovatelé. Včetně mě!"

- Irena Tancošová

 

 

"Veronika je tak úžasně pozitivní člověk plný energie a dobré nálady, jakých dnes mnoho nepotkáte. Vždy jsem se těšil na její lekce a Zoomy, protože, ať jsem před nimi měl jakoukoliv náladu a energii na bodu mrazu, po její hodině jsem se cítil naprosto super. Navíc k Letní škole vytvořila i zvláštní Fb skupinu, kde to úžasně žilo. ... Absolvval jsem s Veronikou Jarní kurz a nyní i Letní školu a zpětně i její Klíč. Jsou to naprosto úžasné projekty, které jsem si plně užil a vždy mi bylo líto, že skončily. Rozhodně bych je doporučil všem začínajícím autorům, protože získáte mnoho a mnoho zajímavých rad, tipů a AHA momentů a krom toho i velké množství energie "do toho jít"."

- Michal Zmítko

 

 

"Skvělá atmosféra, profesionální a citlivé podání informací, cenná zpětná vazba od Veroniky v živém kontaktu, všestranná podpora v kolektivu, zábava a emoční pohodlí, propojení v rámci společného tvoření.
Veronika každého vezme za ruku a povede až k úplnému dokončení své vlastní knihy! Jsem více než nadšená, mé knihy už mají pevnou podobu a lidé se na ně těší :)"

- Tina Prokopová

 

 

"Na základe rád od Veroniky sa ukázalo, ako dobre sa dá pohrať s textom bez toho, aby človek pociťoval stres, tlak a obavy. Dokonca nás naučila ako začať robiť písanie v rámci rutiny, no aby to zakaždým vyzeralo ako nové dobrodružstvo. Písanie začalo byť opäť zábavou a niečím, čo sa dá robiť aj v prípade, keď nie je čas. Konečne sa nemusím báť prokastinácie a to asi hovorí za všetko."

- Jana Farkašová