PDF Checklist ZDARMA

21 kroků
k napsané knize

aneb Cestovní mapa úspěšného spisovatele

Stáhněte si PDF ZDARMA, které vás provede od prvotního nápadu na knížku po odeslání rukopisu do nakladatelství
či do tiskárny při samonákladu. 

Na základě tohoto checklistu jsem již napsala osm knih a u všech slyšela z nakladatelství vytoužené "ANO, vydáme to".

Máte nápad na příběh, chtěli byste, aby z toho vznikla kniha, ale bojíte se, že je to příliš velké sousto?

Že napsat knihu je příliš složitý proces, který nemůžete zvládnout, a tak se budete držet při zemi a raději se do toho vůbec nepustíte?

Pak tu pro vás něco mám!

Přehlednou „cestovní mapu“ úspěšného spisovatele, která vám odhalí proces psaní knihy v 21 krocích. Můžete si je postupně odškrtávat.

Díky tomu :
-       získáte jasnou představu, co vás na té cestě čeká;
-       můžete mnohem lépe plánovat;
-       bude se vám psát mnohem snadněji s vědomím, že kráčíte správným směrem.

„Podcenění zdánlivě nedůležitého bodu 4 může poslat nedokončenou knihu do šuplíku místo do nakladatelství...“

Dřív jsem si myslela, že mi stačí k vytvoření knihy "jen" skvělý příběh (u beletrie) nebo efektivní řešení pro nějaký problém (u odborné). Psát umím, užitečné know-how mám taky, proč tedy už nemám na svém kontě celou knihovnu? Trefně na to odpovídá "Cestovní mapa úspěšného spisovatele aneb 21 kroků k napsané knize" - třeba počáteční podcenění zdánlivě nedůležitého bodu 4 může poslat nedokončenou knihu do šuplíku, místo do nakladatelství!

"Mapa" má praktickou podobu checklistu, tedy dají se na ní rovnou zaškrtávat už splněné kroky (a pro každou další knížku lze využít tentýž vzor nového prázdného seznamu). Nejvíc jsem ocenila, že je "mapa" v podobě 2 v 1, tedy s (místy odlišnými) doporučeními pro psaní knihy příběhové i naučné s know-how. Já tedy už nad rozdíly nemusím složitě přemýšlet, a zároveň nic nepodcením a tím pádem ani nevynechám: mám potřebné kroky přehledně k dispozici.
Jolana Fišerová

„...verím, že do svojich narodenín dokážem vďaka tejto mapke dopísať knihu.“

Tá Cestovná mapa úspešného spisovateľa je neskutočná, neskutočne ma to namotivovalo a nakoplo k písaniu. Je to jednoducho niečo úžasné, moc mi to pomohlo a pevne verím že do svojich narodenín dokážem vďaka tejto mapke dopísať knihu. ĎAKUJEM TI!
Pavol Janeček

„Tak jako nás každá mapa vede k vytouženému cíli, vede nás tahle k dopsání vysněné knihy.“

Tato mapa úspěšného spisovatele byla přesně to, co jsem hledala. Je to skvělý pracovní nástroj. Přehledný, vizuálně skvěle zpracovaný. Tak jako nás každá mapa vede k vytouženému cíli, vede nás tahle k dopsání vysněné knihy. Osobně oceňuji možnost odškrtávat si jednotlivé kroky své cesty. Ten pocit, že mám splněno a netočím se v kruhu nejistot ,,a kam teď", je k nezaplacení. Je vidět, že tvůrce této mapy je profesionál, který dobře ví, o čem mluví.
Alžběta Sottana

Ahoj, jsem Veronika.

Věřím, že napsat knížku může opravdu každý, kdo     o to opravdu stojí - a má to správné vedení.

Proto jsem v roce 2016 založila projekt Odstartujte svoji knihu, abych vám na této cestě pomáhala od začátku do úspěšného konce.

Sama jsem již napsala osm knih, které se dočkaly vydání v nakladatelství. Pokaždé to byla naprostá euforie. Ten pocit se nikdy neomrzí!

Jestli to chcete jednou zažít také, stáhněte si 21 kroků k napsané knize alias Cestovní mapu úspěšného spisovatele a začněte ještě DNES!

Mapa pro začínající spisovatele je pomůcka pro všechny, kteří to s psaním myslí vážně. Kteří chtějí knihu nejen napsat, ale i dopsat. Díky odškrtnutí jednadvaceti políček budete mít jistotu, že vaše kniha má šanci čtenáře (a jednou možná i nakladatele!) zaujmout.

– Jana Jánská

Cestovní mapa úspěšného spisovatele? S ní to půjde samo. 😍 Přijde mi super možnost odškrtávání hotových bodů! Navíc je dokonale přehledná. Jdu si ji vytisknout a dát na stůl. Je boží. 🥰

– Marie Hamáková

Hezky vizuálně zpracovaná pomůcka pro všechny milovníky seznamů 🙂 Checklist je super, aby se v tom člověk neztratil!

– Barbora Bukačová