Speciální online vysílání

VÁLKA S BLOKY

(při psaní knihy)

...a spousta doprovodných akcí, abyste zase psali knihu s radostí a lehkostí!

Psaní knih není jen o tom, hnát se do cíle.
Psaní knihy je zároveň ZÁŽITEK.

Před pár dny jsem vám položila hádanku:

Nadšení psavci,
tváře neznámé i známé,

ale workshop ani kurz to NENÍ,
jasný pane!

Na vysílání vám prozradím, o co se jedná!

Nejprve se ale podíváme na zoubek tomu, co vás při psaní často blokuje, a jak s tím zatočit!

Už déle mi říkáte, že na psaní dlouhodobě nechcete být sami.

I když už umíte potřebné techniky, chtěli byste něco trvalejšího.

Bezpečné místo, kde se obklopíte podobně smýšlejícími lidmi, a kde se máte vždy na koho obrátit s konkrétními problémy.

Na vysílání se dozvíte, kudy do země zaslíbené!

V této chvíli víc neprozradím, ale už brzy se vše dozvíte!

Co o mně říkají absolventi mých programů...

"Verča je úžasná lektorka, jenž má na srdci nás víc a víc posouvat k vytouženému cíli. Její kurzy jsou plné AHA momentů a vychytávek, které pomáhají při psaní, bloku a prokrastinaci. Vše je podáno jednoduchou a srozumitelnou formou. A hlavně komunita kolem ní je milá, vstřícná a nikdo si na nic nehraje."

- Michal Unar

"Veronika je nesmírně empatická, milá, ale hlavně je profesionál, který ví, o čem mluví. I když původně píšeš do šuplíku, strhne tě tak, že dokonce přemýšlíš o tom, zda to nakonec raději nevydáš. Vřele doporučuji!"

- Blanka Metelková

"Líbil se mi Verči přístup. Od začátku byla milá, příjemná. Na vše trpělivě odpovídala. Navíc její prezentace jsou zajímavé a chytlavé už od začátku. Mluví poutavě a každé její slovo jsem hltala 🙂 ...Verča ví, co dělá, jak se to dělá a skvěle to předává dál a ja věřím, že se mezi náma zrodí noví spisovatelé. Včetně mě!"

- Irena Tancošová

"Veronika je tak úžasně pozitivní člověk plný energie a dobré nálady, jakých dnes mnoho nepotkáte. Vždy jsem se těšil na její lekce a Zoomy, protože, ať jsem před nimi měl jakoukoliv náladu a energii na bodu mrazu, po její hodině jsem se cítil naprosto super. "

- Michal Zmítko

"Na základe rád od Veroniky sa ukázalo, ako dobre sa dá pohrať s textom bez toho, aby človek pociťoval stres, tlak a obavy. Dokonca nás naučila ako začať robiť písanie v rámci rutiny, no aby to zakaždým vyzeralo ako nové dobrodružstvo. Písanie začalo byť opäť zábavou a niečím, čo sa dá robiť aj v prípade, keď nie je čas. Konečne sa nemusím báť prokastinácie a to asi hovorí za všetko."

- Jana Farkašová

Veronika Matysová

Spisovatelka a zakladatelka projektu Odstartujte svoji knihu

"Jmenuji se Veronika Matysová a psaním knih se zabývám již více než třicet let. Pomáhám začínajícím autorům s psaním knížky od prvního písmenka po její dokončení pomocí unikátní metody založené na fungování lidského mozku.

Mými kurzy už prošly stovky lidí, z nichž mnozí dokončili své knihy, zaznamenali úspěchy v soutěžích a přiblížili se splnění svého snu v podobě vydané knížky.

Věřím, že napsat knihu může každý, kdo to opravdu chce, když má správné odhodlání a má to správné vedení. Mým posláním je vás na této cestě provázet. 💛