6měsíční podpůrný online program

Udržovák

Abyste na psaní dlouhodobě nebyli sami!

Obklopte se stejně nadšenými psavci, získejte pravidelnou podporu při psaní knihy, a zároveň si pište VLASTNÍM tempem!

A v čem že se to liší od kurzu či workshopu?

Psaní knih není jen o tom, hnát se do cíle.
Psaní knihy je zároveň ZÁŽITEK.

Už déle mi říkáte, že na psaní dlouhodobě nechcete být sami.

A to zejména poté, co skončí nějaký kurz, a vy jste si uvědomili, jak skvělé je mít dlouhodobou podporu.

I když už umíte potřebné techniky, chtěli byste něco trvalejšího.

Bezpečné místo, kde se obklopíte podobně smýšlejícími lidmi, a kde se máte vždy na koho obrátit s konkrétními problémy.

A tak se zrodil nápad na dlouhodobý podpůrný online program Udržovák.

V čem bude spočívat?

  • Stanete se součástí uzavřené FB skupiny, kde můžete pravidelně sdílet své pokroky a navzájem se inspirovat a motivovat s ostatními členy.
  • Každý týden se bude konat řízený co-working v Písárně s mým skvělým týmem - Maruškou Hamákovou a Janou Jánskou.
  • Každý měsíc se bude konat Zoom s odpověďmi na vaše otázky a Horkým křeslem.
  • Budete mít k dispozici prostor na Google disku, kde si můžete navzájem dávat zpětnou vazbu na své texty.

Celé to bude absolutně na pohodu, abyste se vždy cítili při svém psaní jištění.

A k tomu tyhle BONUSY!

  • V ceně Udržováku je přístup do online kurzu "Napiš si se mnou první kapitolu a poznej taje prvního dějství", který se uskuteční koncem jara. (Toho se nemusíte účastnit, ale budete ho mít zdarma přístupný.)
  • Všichni zároveň získáte okamžitý přístup ke Startovacímu balíčku k psaní knihy, pokud byste si chtěli začít rozvrhávat novou knihu po dopsání té současné.
  • Získáte přístup k tematicky řazené knihovně krátkých videí na různá témata o psaní knih, kde můžete brouzdat a čerpat inspiraci a nápady.
  • A v neposlední řadě - zakládajícím členům garantuju stejnou cenu Udržováku i do dalších běhů, i pokud cena poroste, pokud budete chtít pokračovat bez přerušení. 

Brány jsou momentálně uzavřené

Jakmile bude online program zase přístupný, dám vám vědět!

Pokud chcete dostat informaci o tom, kdy se tak stane, zanechte svůj e-mail a dozvíte se to mezi prvními! 

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) jsou u mě v bezpečí a budu je já Veronika Matysová, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vychází z české a evropské legislativy.

Co o mně řekli mí „studenti“ v jedné větě 😉

Ještě pokračujeme...

"Verča je úžasná lektorka, jenž má na srdci nás víc a víc posouvat k vytouženému cíli. Její kurzy jsou plné AHA momentů a vychytávek, které pomáhají při psaní, bloku a prokrastinaci. Vše je podáno jednoduchou a srozumitelnou formou. A hlavně komunita kolem ní je milá, vstřícná a nikdo si na nic nehraje."

- Michal Unar

"Veronika je nesmírně empatická, milá, ale hlavně je profesionál, který ví, o čem mluví. I když původně píšeš do šuplíku, strhne tě tak, že dokonce přemýšlíš o tom, zda to nakonec raději nevydáš. Vřele doporučuji!"

- Blanka Metelková

"Líbil se mi Verči přístup. Od začátku byla milá, příjemná. Na vše trpělivě odpovídala. Navíc její prezentace jsou zajímavé a chytlavé už od začátku. Mluví poutavě a každé její slovo jsem hltala 🙂 ...Verča ví, co dělá, jak se to dělá a skvěle to předává dál a ja věřím, že se mezi náma zrodí noví spisovatelé. Včetně mě!"

- Irena Tancošová

"Veronika je tak úžasně pozitivní člověk plný energie a dobré nálady, jakých dnes mnoho nepotkáte. Vždy jsem se těšil na její lekce a Zoomy, protože, ať jsem před nimi měl jakoukoliv náladu a energii na bodu mrazu, po její hodině jsem se cítil naprosto super. "

- Michal Zmítko

"Na základe rád od Veroniky sa ukázalo, ako dobre sa dá pohrať s textom bez toho, aby človek pociťoval stres, tlak a obavy. Dokonca nás naučila ako začať robiť písanie v rámci rutiny, no aby to zakaždým vyzeralo ako nové dobrodružstvo. Písanie začalo byť opäť zábavou a niečím, čo sa dá robiť aj v prípade, keď nie je čas. Konečne sa nemusím báť prokastinácie a to asi hovorí za všetko."

- Jana Farkašová

Veronika Matysová

Spisovatelka a zakladatelka projektu Odstartujte svoji knihu

"Jmenuji se Veronika Matysová a psaním knih se zabývám již více než třicet let. Pomáhám začínajícím autorům s psaním knížky od prvního písmenka po její dokončení pomocí unikátní metody založené na fungování lidského mozku.

Mými kurzy už prošly stovky lidí, z nichž mnozí dokončili své knihy, zaznamenali úspěchy v soutěžích a přiblížili se splnění svého snu v podobě vydané knížky.

Věřím, že napsat knihu může každý, kdo to opravdu chce, když má správné odhodlání a má to správné vedení. Mým posláním je vás na této cestě provázet. 💛