ZA CO JSEM LETOS OPRAVDU VDĚČNÁ

Člověk z něčeho dostane jen tolik, kolik do toho vložil. To je heslo, kterým se celý život řídím a život se mi odvděčuje radostí a hojností. Mám toho spoustu, za co být vděčná, a v téhle energii vstupuju do nového roku.

💛 Byl to rok, který jsem celý po dlouhé době netrávila v zahraničí, ale doma, v Praze, na svobodě online podnikání. A bylo to skvělé. Kdykoli to šlo, pracovala jsem venku na vzduchu, ať už v komunitní zahradě nebo u vody. A ano, pracuju hodně a pořád, ale ta svoboda a naplnění jsou k nezaplacení.

💛 Vyšla mi moje osmá kniha, fantasy román Hodina psodava, ve skvělém Fortuna LIBRI – Nakladatelství s ještě skvělejší ředitelkou Hedvika Křišťová Mojžíšová, kterou mám za čest mít za svou kamarádku.

💛 Začala jsem pracovat na své deváté knize (té, co se odehrává ve vězení) s pracovním názvem Puklina. Později budu psát druhý díl Psodava a sci-fi román Právo zůstat. Miluju psaní, neuvěřitelně mě vzrušuje a jsem šťastná, že mě živí přivádět na svět i vaše příběhy.

💛 Moje práce lektorky psaní knih je mým posláním a celý rok mě obrovsky naplňovala. Jsem šťastná, jak vás baví moje kurzy a workshopy o psaní knih. V lednu začne druhý cyklus Vymazlováku a bude nás tam přes padesát! Na začátku jara se chystám spustit jednu novinku, která se zatím bude týkat absolventů mých kurzů, takže se máte na co těšit!

💛 Stala jsem se plátce DPH, a pak jsem se jím zase odestala díky tomu, že vláda zvedla strop.

💛 Mám za sebou roční podporu u té nejlepší zahraniční mentorky, jakou můžete mít – Sigrun Gudjonsdottir. Je to žena, které si ohromně vážím, respektuju ji a neustále se od ní učím ve všech ohledech. Učím se od spousty dalších lidí, nemůžu vyjmenovat všechny, ale z Česka je to především Ingrid Dach, kterou mám taky tu čest nazývat i kamarádkou.

💛 Jo a začala jsem nově fungovat na Tiktoku. Analyzovala jsem přes 500 úspěšných zahraničních videí, abych odhalila zákonitosti, které musí video splňovat, aby lidi zaujalo. Díky tomu jsem získala za měsíc 5000 sledujících, a to velmi aktivních. Pár z vás do mě hučí, ať o tom udělám v novém roce nějaký workshop. Už mám něco vymyšleného. 🤓

💛 Úplně ze všeho nejvíc si ale vážím zdraví. Toho, že jsem zdravá i já, i moji blízcí.

Tyhle příspěvky je opravdu super dělat, aby si člověk uvědomil, jak moc je šťastný. Ať je rok 2023 pro nás pro všechny stejně úspěšný jako byl tento! 🥂